محل تبلیغات شما

روش بهبود رتبه در آزمون قلمچی

روش بهبود رتبه در آزمون قلمچی

برخی از داوطلبان کنکور هستند که با وجود آن که میزان مطالعه آنها مطلوب است و مشکلی در این زمینه ندارند ولی به هنگام شرکت در آزمون های قلمچی به رتبه ای که برآورد کرده اند دست نمی یابند و همین مسئله ممکن است که در روحیه آنها بسیار تأثیر بدی داشته باشد. اما به چه صورت می توان با این مشکل برخورد کرد و درصدد حل آن بود.

تنظیم برنامه کاری منظم و منسجم

داشتن برنامه کاریداشتن برنامه کاری

یکی از مهمترین مسائل در رفع این مشکل داشتن یک برنامه قوی و درست برای این کار است. تنظیم برنامه برای تست زنی، مطالعه دروس، تعیین زمان برای پاسخگویی به تست ها و از این دست موارد می تواند در بهبود رتبه شما در این آزمون کمک کند. اما باید این نکته را هم بدانید که تنها صرفاً تهیه یک برنامه مناسب نمی تواند به خودی خود برای شما کاری کند و باید به برنامه تدوین شده مقید باشید و آن را به صورت دقیق اجرا کنید.

از گام به گام گسسته دوازدهم بازدید فرمایید.

خلاصه کردن مطالب درسی

خلاصه کردن مطالبخلاصه کردن مطالب

باید بدانید که شما نمی توانید به مانند دوران تحصیل خود تمامی کتاب ها را بخوانید و آنها را یاد بگیرید. زمان شما برای آمادگی در آزمون بسیار محدود است و باید شما در کمترین زمان بیشترین بهره وری را داشته باشید. نکات کتاب را به صورت خلاصه کنید و تنها در دوره های بعدی همان نکات مهم را مطالعه کنید. اگر خلاصه کردن شما به گونه ای باشد که هر بخش تنها ۱۵ دقیقه وقت شما را بگیرد می تواند برای شما کاربردی باشد.

از گام به گام عربی دوازدهم کاردانش دیدن فرمایید.

دوباره خواندن مطالب

مرور دوباره نکات یادداشت شده می تواند تا حدود زیادی آمادگی شما را برای آزمون بالا ببرد و دانسته های شما را به مدت طولانی تری به خاطر بسپارید. برای مرور کردن مطالب می توانید از خلاصه مطالب گردآوری شده که در مرحله قبلی به آن اشاره کردیم استفاده کنید.

بالا بردن میزان تمرکز

یکی از مشکلاتی که در این مطالعه کردن برای داوطلبان ورود به دانشگاه پیش می آید حواس پرتی است. گاهاً شده در هنگام مطالعه درس حواس شما به جایی غیر از درس پرت می شود. مطالعه دروس نیازمند داشتن تمرکز کافی می باشد. برای آگاهی از روش های افزایش تمرکز بر درس می توانید به مقالاتی که در این رابطه در اینترنت وجود دارند استفاده کنید.

چنانچه به دنبال کد تخفیف ماز هستید روی لینک کلیک نمایید.

داشتن صبر، تحمل و پشتکار

باید بدانید که شما نمی توانید به سرعت تمامی شرایط خود را به نفع خود تغییر دهید. شما می توانید با تلاش و کوشش خود و داشتن صبر کافی می توانید شرایط را به سود خود تغییر دهید. برای رسیدن به هدف های ارزشمند بایستی با صبر و پشتکار در این راه قدم بردارید.


همه چیز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی